Uw contactpersonen bij FBD

Henk Kelder

Henk Kelder
Directeur


h.kelder@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Michel Strikker

Michel Strikker
Directeur


m.strikker@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Erik Veurink

Erik Veurink
Manager Zakelijk Noord


e.veurink@fbdbankmensen.nl
06 30 98 85 82

Jean-Paul Meulendijks

Jean-Paul Meulendijks
Manager Zakelijk Zuid


j.p.meulendijks@fbdbankmensen.nl
06 51 01 50 91

Jeroen van Wijk

Jeroen van Wijk
Manager Verzekeren en Particulieren


j.vanwijk@fbdbankmensen.nl
06 30 53 70 00

Monique Stapelbroek

Monique Stapelbroek
Manager Bedrijfsvoering


m.stapelbroek@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Petra Lammerink

Petra Lammerink
Coördinator Opleidingen


p.lammerink@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Silvi Herink

Silvi Herink
Medewerker Officemanagement


s.herink@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Marleen Wellen

Marleen Wellen
Medewerker Officemanagement HR & Communicatie


m.wellen@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Gerlinde Dragt

Gerlinde Dragt
Medewerker Financiën & Control


g.dragt@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Joyce Roescher

Joyce Roescher
Matcher & Planner


j.roescher@fbdbankmensen.nl
0546 819 100

Leontien Koebrugge

Leontien Koebrugge
Matcher & Planner


l.koebrugge@fbdbankmensen.nl
0546 819 100

Lydia van Adrichem

Lydia van Adrichem
Matcher & Planner


l.vanadrichem@fbdbankmensen.nl
0546 819 100

Rachel Rottink

Rachel Rottink
Medewerker Officemanagement Financieel


r.rottink@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

Sophie Slot

Sophie Slot
Vakantiekracht Medewerkster Officemanagement


s.slot@fbdbankmensen.nl
0546 808 304

® fbd bankmensen | Disclaimer